Acacia Akademi’ye Hoş Geldiniz!


Acacia Maden İşletmeleri A.Ş. olarak, çalışanlarımızın iş hayatındaki başarılarına destek olmak amacıyla, ihtiyaç duyulan alanlarda eğitim hizmeti vererek, onların bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktayız. Bu amaç doğrultusunda oluşturduğumuz Acacia Akademi çatısı altında, çalışanlarımızdan gelen talepler doğrultusunda eğitim ihtiyaç envanterimizi oluşturmakta ve gerçekleşmesine karar verilen eğitimler için konusunda uzman eğitmenler ile işbirliği yapmaktayız.

Siz de dijital eğitim platformumuzda yer alan eğitimlerinden yararlanmak istiyorsanız Acacia Akademi sistem yöneticisi tarafından size verilen kullanıcı adınız ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak elektronik olarak katılmak istediğiniz eğitime başvurabilirsiniz.

Acacia Akademi’nin birbirinden faydalı içeriklerine sadece web üzerinden değil, telefonunuzdan ve tabletten, kısacası dilediğiniz her yerden kolayca ulaşmak için, App Store veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

Acacia Akademi Dijital Eğitim Platformu hakkındaki görüş ve önerilerinizi akademi@acacia.com.tr adresinden bizlere iletebilirsiniz.